Pazar, 22 Nisan 2018

Yönetim Kadrosu Genel Değerlendirme

 

15.05.2017-30.06.2017 TARİHLİ

 FAALİYET RAPORU 

Stüdyo24 Site Yönetimi 1 Müdür, 1 Muhasebe aidat takip,  1 Halkla ilişkiler sorumlusu olmak üzere İdari Birim 3 personelden oluşmaktadır. 8 Güvenlik Görevlisi, 5 Temizlik Görevlisi, 2 Teknik Personel olmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

  • İdari Birim

1 Site Müdürü,1 Aidat Takip ve Muhasebe, 1 Halkla ilişkiler sorumlusu, İdari Birim 3 kişi ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

2-Temizlik, Çevre ve Peyzaj Birimi

     5 elemanla hizmet veren Temizlik, Çevre ve Peyzaj birimi ile bloklar, ortak alanlar ile çevre ve peyzaj bakım onarım ve düzenleme faaliyetleri yapılmaktadır. Sitede 7 gün temizlik hizmeti sağlanmaktadır. 

  • Teknik Birimi

Teknik Birim 1 tesisat-mekanik, 1 elektrik teknisyeni olmak üzere 2 personel ile teknik işlerin yapabilmesi için faaliyetlerini sürdürmektedir.

  • Güvenlik Birimi

Güvenlik birimi 8 personel ile 2 vardiya şeklinde 08:00 - 20:00 saatleri arasında çalışmaktadır

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 553 627 59 50


TAHTAKALE MAH. LİLYUM SOK. NO:3 ISPARTAKULE 

AVCILAR / İSTANBUL

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz; bilim, teknik ve istişareden taviz vermeden ortakların istemi, maddi imkanlar, mevcut teknik altyapı ve cagdaş kent yaşamının gerekleri dogrultusunda konutlarımızı ve cevresini yaşanabilir, güvenli ve konforlu hale getirerek iskan sonrası tapularıyla birlikte site yönetimine devretmektir.

Vizyonumuz; saydam, açık, şeffaf, uygulanabilir, makul, ekonomik ve hesap verebilir bir yönetim sergileyerek üstlendiği görevleri en iyi sekilde tamamlamaktır.

NEREDEYİZ ?