Pazar, 22 Nisan 2018

FAALİYET RAPORU

Sn. Stüdyo24 Kat Maliki/ Sakini ;

14.05.2017 Tarihli genel kurullarımız sonucunda tarafımıza göstermiş olduğunuz teveccüh ve nezaketle Stüdyo24 yeni Toplu Yapı Yönetim Kurulumuz göreve başlamıştır. Bu hususta bizlere tarafımıza duyulan güven ve takdir ettiğiniz liyakat için teşekkürlerimizi sunarız.


Siz Değerli Komşularımızın, yeni yaşam alanlarında daha yüksek güvenlik, konfor ve hizmet ile huzur
içerisinde yaşayabilecekleri bir çalışma düzeni ve sisteme ulaşabilmek amacıyla gerçekleştirmeye başladığımız çalışmalar ivedilikle hayata geçirilmektedir.   


Öncelikle Sitemizin geçici Yönetim Kurulundan devri hususunda ilgili adımlar atılmış, bu çerçevede mali - idari-hukuki ve teknik konularda Sitemizin hak ve sorumluluklarının layıkıyla hayata geçirilebilmesi için; tecrübe ve teknik donanıma sahip danışmanlık hizmeti sunucularından değerlendirmeler ve çalışma örnekleri talep edilerek yine site menfaatleri ve Kat Maliklerinin faydaları acısından maksimum özen gösterilerek, profesyonel hizmet satın alınmıştır.

Bu çalışma çerçevesinde, Toplu Yapı Site Yönetim Kurulumuz gerek bölgesel gerek ulusal Site Yönetim alanlarını incelemiş, ülkemizde ve bölgemizdeki marka değerleri gözlemlemiş, yeni yaşam alanların olduğu bölgelerdeki başarılı Site Yönetim Kurulu çalışmaları ve tecrübeli site müdürleri ile görüşerek ideal olana maksimum oranda yaklaşmayı

Yeni yapılanma döneminde öncelikle mevcut hizmetlerin devamı sürdürülecek, yaşam alanlarımız için
nitelikli tespitler ile olumlu adımlar atılmaya çalışılacaktır. Site Yönetim-Danışmanlık Firmamız; sektörel başarısı yüksek site yönetim koordinatörleri ile yapmış olduğu toplantı ve değerlendirmeleri bizzat sahada  gerçekleştirerek mevcut durum tespitlerini raporize etmiş, tüm çalışmalar Toplu Yapı Yönetim Kurulumuz ile adım adım takıp edilerek devreye alınmıştır.

Geçiş dönemlerinde yaşanılması muhtemel aksaklıklar minimize edilmeye çalışılmaktadır. Sitemizin oldukça
kompleks bir yapıya sahip olması ve yüksek sayıda Site Sakininin mevcudu bu çalışma çerçevesinde profesyonel algı ve tecrübelerle idame edilmesi hususunda zorunluluğa sahiptir.

Site Yönetim- Danışmanlık Şirketimiz projemiz ile alakalı idari-malı- hukuki ve teknik alanda yüksek saha
tecrübesine sahip iki Site Yönetim Koordinatörü Sitemiz idaresini yönlendirerek ilk olumlu adımlarını atmış ,
daha güzel, daha konforlu, daha güvenli ve daha şeffaf bir yaşam alanı için farklılığını göstermiştir.

Yeni çalışma döneminde siz değerli Site Sakinleri ve Kat Maliklerimize idari alanlarda yüksek erişilebilirlik,
mali durum ve gelişmelerde nitelikli bir finansman yapılanması, güvenlik alanında maksimum dikkat ve
önleyici hizmet, teknik konularda çözüm odaklı çalışmalar hizmetinizde olacaktır.

Çalışmalarımızın başarılı olabilmesi konusunda Toplu Yapı Yönetim Kurlumuz- Site Sakinleri –Yönetim- Danışmanlık firması ayaklarında kurulacak yüksek iletişim becerisi en önemli kriteri oluşturmakta ve siz değerli Site Sakinlerimizin katılım ve katkılarını heyecanla beklemekteyiz.

Düzenli bilgilendirmeler sağlanacak, iletişim kanalları cağımız olanak ve imkânları çerçevesinde geliştirilerek; daha keyifli ve güvenli zamanlara birlikte eşlik edeceğiz.

Yeni dönemde bizlere göstermiş olduğunuz teveccüh nedeni ile tekrar teşekkürlerimizi sunar, Yeni dönemin
başarısını müjdelemekten mutluluk duyarız. Yeni çalışma dönemimiz hepimize hayırlı olsun.

Saygılarımızla;

                                                                                             STÜDYO24 TOPLU YAPIM YÖNETİM KURULU

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON: 553 627 59 50


TAHTAKALE MAH. LİLYUM SOK. NO:3 ISPARTAKULE 

AVCILAR / İSTANBUL

MİSYONUMUZ & VİZYONUMUZ

Misyonumuz; bilim, teknik ve istişareden taviz vermeden ortakların istemi, maddi imkanlar, mevcut teknik altyapı ve cagdaş kent yaşamının gerekleri dogrultusunda konutlarımızı ve cevresini yaşanabilir, güvenli ve konforlu hale getirerek iskan sonrası tapularıyla birlikte site yönetimine devretmektir.

Vizyonumuz; saydam, açık, şeffaf, uygulanabilir, makul, ekonomik ve hesap verebilir bir yönetim sergileyerek üstlendiği görevleri en iyi sekilde tamamlamaktır.

NEREDEYİZ ?